منو

۱این سایت در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و رعایت قوانین موجود در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه در آن الزامی است.

 

۲امکان ایجاد تغییر در متن این توافق‌نامه در طول زمان وجود دارد. در این صورت متن توافق‌نامه به روز رسانی شده و به اطلاع کاربر خواهد رسید. ادامه فعالیت کاربران این فروشگاه به منزله تأیید شرایط و قوانین استفاده از این فروشگاه است.

 

۳این فروشگاه متعهد می‌شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد.

 

۴- هر لینک و مطلب و ادعایی مربوط به این فروشگاه که به واسطه‌ی اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، مسئولیتش با خود این افراد است و این فروشگاه مسئولیتی در قبال آن‌ها ندارد.

  

۵- قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

 

۶- استفاده از اطلاعات شخصی کاربران به منظور اهداف تجاری توسط سایت ممنوع می‌باشد.

 

۷- فقط افرادی که به سن قانونی (۱۸سال) و بالای آن رسیده باشند می‌تواند عضو سایت شوند و از خدمات آن استفاده کنند.

 

۸- استفاده ماشینی از سرویس سایت و یا هرگونه سوء استفاده از سرویس این سایت بدون هماهنگی و اطلاع این سایت ممنوع بوده و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

 

۹- در صورت مشاهده هر گونه سوء استفاده، تخلف و یا خراب‌کاری در سایت توسط کاربر، سایت حساب کاربری مربوطه را شناسایی، مسدود و مصادره می‌نماید.

 

۱۰- مسئوليت حفظ امنیت رمز یا رمزهای عبور کاربران سایت مربوط به سامانة پرداخت و سوء استفاده از رمزهای عبور موردنظر بر عهده صاحبان حساب‌های کاربری می‌باشد.

 

۱۱- جمع‌آوری و ذخیره اطلاعات شخصی درباره سایر کاربران برای اهداف تجاری از طريق این فروشگاه ممنوع می‌باشد و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

 

۱۲- هيچ کاربری حق واگذاری شناسه کاربری خود به فرد يا شرکت ديگر را ندارد. بديهی است در صورت تخلف، مسئوليت و عواقب آن بر عهده اطلاعات فرد يا شرکت ثبت شده در این فروشگاه می‌باشد.